O nas

Jesteśmy ambitnym i dynamicznie rozwijającym się zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży gazowej (od 2001 roku). Uczestniczyliśmy w wielu przedsięwzięciach, między innymi, przy projektowaniu: sieci gazu ziemnego w gminach Zawonia i Twardogóra, kilkudziesięciu kotłowni i wewnętrznych instalacji gazu ziemnego i płynnego.

Nasi specjaliści posiadają: uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresu sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, uprawnienia SEP Grupy 1 (do 1 kV), 1 pomiary (do 1 kV), Grupy 2 oraz Grupy 3 i są aktywnymi członkami Dolnośląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

100+ projektów
wykonanych dla 50+ klientów.

200+ realizacji
zakończonych pomyślnie.

10+ lat
doświadczenia.

40+
espresso tygodniowo.

10+ aspektów
podczas realizacji.

150+ klientów
zadowolonych z usług.

Promujemy innowacyjne rozwiązania instalacyjne, powodujące efektywne spalanie niskoemisyjnych paliw energetycznych oraz wykorzystujące odnawialne źródła energii, np. instalacje kogeneracji (mCHP), gazowe pompy ciepła (GHP), ogrzewanie „lodem”.

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm, upoważnia Nas do oferowania kompleksowych usług na najwyższym poziomie, spełniających oczekiwania klientów, ceniących fachowość, terminowość i wygodę.